Кримінальна практика

Успішний досвід Адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» у сфері кримінального права обумовлений не лише глибокими знаннями кримінального та кримінального процесуального законодавства, а також і безліччю юридичних і психологічних інструментів відпрацьованих на практиці, що гармонійно поєднуючись забезпечують успішний захист конституційних прав і законних інтересів нашого Клієнта.
Команда адвокатського об’єднання надає послуги в сфері кримінального права і процесу як своїм корпоративним клієнтам у складі комплексу юридичних послуг, так і в індивідуальних випадках.

Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» здійснює правовий захист у кримінальному провадженні на всіх його стадіях: досудове розслідування, судове провадження у всіх інстанціях та в особливих порядках.

Також адвокати успішно представляють інтереси юридичних осіб у кримінальному провадженні з метою мінімізації можливих ризиків і пов’язаних з цим негативних наслідків.

Враховуючи специфіку кримінального процесу ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта без часових та просторових обмежень.

Незалежно від дня тижня та часу доби адвокати готові виїхати за потрібною адресою. Маючи можливість викликати адвоката вдень і вночі Клієнт забезпечує собі і своїй родині правовий захист у будь-якій ситуації: під час затримання, під час проведення різних слідчих дій, при проведенні несподіваного обшуку, для проведення термінових переговорів, для врегулювання конфліктних ситуацій. Адвокат зможе зупинити й інші дії, спрямовані проти вас, або захистити вас від зловживань з боку правоохоронних органів.

Послуги Адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» у кримінальній практиці:

 • Захист Клієнта у кримінальному провадженні

  Повний спектр адвокатського захисту підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого у кримінальному провадженні. Захист здійснюється на будь-якій стадії незалежно від складності справи. Метою захисту клієнта є його остаточне і беззастережне виправдання чи інше звільнення від кримінальної відповідальності.

 • Представництво потерпілого у кримінальному провадженні

  Надання правової допомоги потерпілому у кримінальному провадженні з метою притягнення винної особи до відповідальності та відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої Клієнту кримінальним правопорушенням.

 • Правова допомога юридичним особам у кримінальному провадженні

  Послуги з надання правової допомоги юридичним особам включають в себе юридичний супровід під час обшуків та тимчасових доступів, повернення вилученого майна та документації.

 • Правова допомога свідку під час допиту та інших процесуальних дій

  Надання правової допомоги адвокатом свідку під час допиту чи інших процесуальних діях забезпечує дотримання прав свідка, передбачених кримінальними процесуальним законодавством, в першу чергу, забезпечення від самовикриття та викриття членів своєї сім’ї чи близьких родичів, а також унеможливлює провокації та зловживання з боку правоохоронних органів.

 • Будь-які інші види правової допомоги у кримінальному провадженні.

  Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» надає своїм Клієнтам й будь-яку іншу правовому допомоги, передбачену кримінальним процесуальним законодавством.

Контакты

+38 067 740 60 45 +38 095 677 25 42

Сергей Войченко

01010, м. Київ, а/с 88
м Київ, Хрестовий провулок, 2

+38 097 669 49 22

Александр Дульский

Задать вопрос