Адміністративна практика

Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» відстоїть Вашу позицію в адміністративних справах в судовому та позасудовому порядках, які виникають внаслідок неправомірних дій, рішень та бездіяльності представників органів державної влади або місцевого самоврядування.

В останні роки в Україні набувають все більшої актуальності питання взаємовідносин між органами державної влади, їх посадовими особами та громадянами або юридичними особами. У зв’язку зі складністю питань, що виникають у сфері адміністративного права, важливим є те, що фахівці Адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» не просто знають та вміють застосовувати основи адміністративного права і процесу, а й завжди в курсі останніх змін в законодавстві, мають значний досвід роботи з адміністративними спорами, зсередини знають специфіку даної сфери, у зв’язку із чим Ви отримуєте оперативний і прогнозований результат.

У сфері адміністративних (публічно-правових) відносин Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» надає наступні послуги:

  • консультації з різних питань адміністративного права — порушення митних правил, неправомірних дій посадових осіб органів місцевої влади, податкової служби і т. д.;
  • допомога в досудовому врегулюванні спору;
  • представництво інтересів Клієнта в органах державної влади з питань, що належать до їх компетенції;
  • представництво інтересів Клієнта в адміністративних судах при вирішенні спорів з органами державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
  • правова підтримка при проведенні перевірок контролюючими органами;
  • правова допомога у справах щодо притягнення до адміністративної відповідальності;
  • інші послуги у адміністративно-правовій сфері, які обумовлені індивідуально специфікою Вашої проблеми.

Контакты

+38 067 740 60 45 +38 095 677 25 42

Сергей Войченко

01010, м. Київ, а/с 88
м Київ, Хрестовий провулок, 2

+38 097 669 49 22

Александр Дульский

Задать вопрос