Захист
Захист
У нашій команді – найкращі адвокати – фахівці з кримінального права, що дає нам змогу надавати індивідуально розроблені рішення для кожної конкретної справи.

Всебічна правова оцінка та ретельно продумана аргументація – вкрай важливі. Однак не менш значущою складовою нашої стратегії у вашій справі є оптимальна комбінація ефективних правових рішень, розумних витрат та термінів.
Сильні практичні навички, напрацьовані в процесі щоденної судової практики, глибока правова експертиза у галузі кримінального та кримінального процесуального законодавства, а також значний досвід у веденні низки гучних та прецедентних справ – ключові елементи нашої професійної компетенції.

Зважаючи на специфіку кримінальних процесів, ми гарантуємо нашим клієнтам цілодобовий доступ до правової допомоги. Де ми знаходимось і який час доби – не важливо. Якщо клієнту потрібна наша допомога – він її отримає. Швидко, якісно і професійно.
ЗАГАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
    • Захист у кримінальному провадженні
      Повний спектр адвокатського захисту прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого у кримінальному провадженні. Захист здійснюється на будь-якій стадії незалежно від складності справи.
    • Правова допомога юридичним особам у кримінальному провадженні
      Послуги з надання правової допомоги юридичним особам включають у себе юридичний супровід під час обшуків і тимчасових доступів, повернення вилученого майна та документації.