Гучні заяви правоохоронців і незаконні затримання вкотре стануть підставою для розгляду в Європейському суді.

Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» завжди послідовне у своїх діях та висловлюваннях. Усі пам’ятають гучні затримання у серпні 2017-го року у м. Миколаїв у справі відомого миколаївського бізнесмена Михайла Тітова. Люди знаходилися вдома, до них увірвалися дикі співробітники прокуратури з не менш дикими співробітниками поліції і затримували людей, які нікуди не тікали, затримували у справах, які були зареєстровані ще за кілька років до затримання.
Модна тенденція спостерігається зараз серед українських правоохоронців: затримувати, хапати людей і навішувати на них казна-що.
Так само було у справі миколаївського бізнесмена Михайла Тітова. Коли Адвокатське об’єднання «Войченко і Дульський» набуло повноважень захисту у цій справі, нами були оскаржені усі ці незаконні затримання. Звичайно ж, Жовтневий районний суд м. Маріуполя не дуже захотів визнавати ці затримання незаконними і навіть відмовив у задоволенні скарг, проте в інтересах Клієнта ми підготували Заяву до Європейського суду з прав людини.

Тепер ми отримали лист, у якому повідомляється, що Європейським судом з прав людини було відкрито провадження за нашою скаргою щодо одного із затриманих. Переконаний, такі рішення вкотре остудять запал «гарячих голів» на майбутнє, ну а своїм процесуальним опонентам бажаю вчити іноземну мову, адже зустрінемось з Вами тепер не лише в українському суді. Сталося те, про що ми вас попереджували з нашої першої зустрічі. Безкарність тут не пройде!

Контакты

+38 067 740 60 45 +38 095 677 25 42

Сергей Войченко

01010, м. Київ, а/с 88
м Київ, Хрестовий провулок, 2

+38 097 669 49 22

Александр Дульский

Задать вопрос